Kinkala nechtějí

NOVÉ STRAŠECÍ (bed). Novostrašecké volební sdružení Město pro rodinu - rodina pro město navrhlo městské radě, aby komise pro životní prostředí byla rozšířena o jejího lídra Miloslava Kinkala.

"Miloslav Kinkal vykonává funkci aktivní stráže s působností pro celý Středočeský kraj vydané Krajským úřadem Středočeského kraje, a to již od roku 1986. Dále se významně podílel na zřízení biosferické rezervace Podhůrka, která je dnes významnou lokalitou v rámci celé republiky. Pan Kinkal má odborné předpoklady a on sám má zájem v komisi pracovat," zdůvodnil žádost navrhovatel Ing. Jan Bureš.

Rada města se žádostí zabývala na svém jednání 19. ledna a zamítla ji. Jako důvod radní uvedli, že u Miloslava Kinkala neshledávají předpoklady pro jeho práci v komisi pro životní prostředí rady města. Dotyčný zastupitel podle radních umožnil několikrát, aby se na jeho pozemcích konaly hudební a podobné produkce neslučitelné s ochranou přírody a životního prostředí. Pro nesouhlasné stanovisko zvedlo ruku pět členů rady města. Komise tedy bude i nadále pracovat ve složení Kamil Dvořák (předseda), RNDr. Milan Dundr, CSc., Josef Možkovský, Václav Šilha a Josef Kocman (členové).

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.