Kdo bude ředitelem GZW

RAKOVNÍK. Pátkem 14. září se uzavřel termín pro podávání přihlášek na výběrové řízení na post ředitele Gymnázia Zikmunda Wintra v Rakovníku. Do pondělí 17. září desáté hodiny a třicáté minuty obdržel krajský úřad tři přihlášky.

"Tento stav nemusí být konečný," vysvětluje mluvčí Martin Kupka. "Další ještě mohou dorazit. Předpokládáme, že výběrové řízení proběhne do jednoho měsíce. Což je přiměřený termín na to, aby se sešla komise a byli osloveni všichni přihlášení." Na základě výběrového řízení a doporučení komise potom rada kraje vybere nového ředitele.

Připomínáme, že se jedná již o druhé kolo výběrového řízení. V prvním, které proběhlo před prázdninami, ani jeden ze dvou kandidátů nepřesvědčil komisi natolik, že by ho radě kraje doporučila. Od nedobrovolné rezignace bývalého ředitele RNDr. Jana Jirátka řídí školu RNDr. Alena Radvanová.

Jan Jirátko je v současné době jednatelem a ředitelem Soukromého gymnázia v Praze. Rakovnické gymnázium opustila i bývalá zástupkyně ředitele Jindra Plamitzerová. Její místo zastává dnes po Ludmile Lipecké PaedDr. Vladimír Hůla.

Lenka Pelcová

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.