Kde zakopne, opraví

RAKOVNÍK. Jedním z témat poslední veřejné schůze zastupitelstva města byly i chodníky ve městě. Řada volebních seskupení si dezolátní stav komunikací pro pěší dala do svého volebního programu. Teď to vypadá, že sliby – chyby.

„Projděte s odpovědným úředníkem město, a tam, kde zakopne, udělejte nový chodník,“ apeloval zastupitel Marcel Chládek. Jako nejožehavější příklad uvedl cestu před obytným domem (tzv. PRIOR) poblíž parkoviště Na Váze a na nábřeží TGM směrem k SK. „Když tam jdete po dešti a šlápnete na některou dlaždici, ohodí vás blátem. Pojďme řešit alespoň tato riziková místa“ uvedl Chládek.

Trochu jiný názor má radní Luděk Štíbr. „Myslím, že než vytipovávat riziková místa, bude lepší zaměřit se na nejfrekventovanější chodníky. Tam bychom s opravou měli začít.“ Závěr, kdy se s opravou ať již rizikových nebo nejfrekventovanějších chodníků začne, z městské schůze nevzešel.

Sláva Vaic

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.