Jedli s Klausem

HORNÍ BEZDĚKOV (ps). v rámci cesty po Středočeském kraji se prezidentem republiky Václav Klaus setkal na pracovním obědě v Horním Bezděkově mimo jiné i se starosty obcí z okresu Rakovník.

"Přijel z nemocnice v Příbrami a v restauraci Vila Botanika strávil zhruba se stovkou hostů dvě hodiny. Společně se mnou tam byli také starostové Jakub Kleindienst, Jiří Petráček a Jan Loskot a samozřejmě hejtman Petr Bendl a krajští radní," vyjmenovává Zdeněk Nejdl. Podávala se polévka s čerstvými houbami, kachní prsa a popíjelo se víno. Starosta okresního města se pokoušel vyzvat prezidenta také k návštěvě Rakovníka, ale termínu se nedočkal. "Prezident je velmi zaneprázdněn a letos ani příští rok se Rakovník do jeho oficiálního programu zřejmě nedostane," lituje Nejdl.

Připomínáme, že bývalý prezident Václav Havel se v Rakovníku objevil hned dvakrát. v roce 1993 zavítal na oficiální návštěvu, při níž si prohlédl mimo jiné i Rakonu a RKZ a dokonce poobědval se starostou Luďkem Češokem a přednostou OkÚ Jiřím Chalupeckým v penzionu Hans v Kněževsi. Podruhé přijel v roce 1999 s Dagmar Havlovou na soukromou večeři do Restaurace Slavia.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.