Infokanál bez peněz

RAKOVNÍK (bed). V listopadu loňského roku jsme na stránkách Raportu informovali o tom, že provozovatel rakovnického infokanálu kabelové televize jedná s vedením města o zajištění financování tohoto kanálu, resp. výroby a vysílání pravidelného magazínu z Rakovníka. O tom, jak vše dopadlo, nás nyní informoval jednatel společnosti ATS Rakovník, s.r.o., Miroslav Bretšnajdr.

"V přelomovém 53. týdnu 2003 a 1. týdnu 2004 byl odvysílán poslední magazín FCATV. Podařilo se nám tak udržet vysílání ve vlastní režii do konce roku, jak jsme slíbili," uvedl Miroslav Bretšnajdr. "Bohužel se nám nepodařilo zajistit financování vysílání magazínu na rok 2004. Také většinu vybavení studia včetně vysílacího zařízení jsme museli vrátit našim partnerům, kteří nám techniku zapůjčili nebo pronajali do konce roku 2003. Nejsme tak v současné době schopni v tvorbě pořadů a vysílání nadále pokračovat. Vzhledem k zájmu diváků o vysílání magazínu odreprízujeme doposud vysílané magazíny na jiném zařízení, které máme dočasně zapůjčené," dodal Miroslav Bretšnajdr.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.