Hledaným se nechce do vězení

RAKOVNÍK (peg). S pomocí veřejnosti se rozhodli rakovničtí kriminalisté najít dva hledané muže z Rakovnicka. Čtyřiačtyřicetiletý Jaroslav Čaban z Rynholce je hledán kvůli trestnému činu krádeže z roku 2002. Tehdy se v Praze 7 v prodejně Delvita pokusil o krádež zboží a byl odsouzen k obecně prospěšným pracím. "Ty však nevykonal a dopustil se dalšího trestného činu, proto soud trest přeměnil v trest odnětí svobody. Okresní soud pro Prahu 7 vydal příkaz k jeho dodání do výkonu trestu," říká rakovnický policejní mluvčí René Černý.

Do vězení se nechce ani druhému hledanému. Dvaačtyřicetiletý Vladimír Štefanovič z Petrovic by měl nastoupit k trestu odnětí svobody pro trestný čin křivého obvinění. "Hledaný se rád vydává za osoby cizí národnosti. Informace o obou mužích mohou občané sdělit na jakémkoli obvodním oddělení policie nebo na linku 158," uzavírá tiskový mluvčí.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.