Hledá se Miss Autosalon

RAKOVNÍK. Jste mladá, krásná, sympatická, odvážná, a navíc ještě vynikáte v tanci, zpěvu či jiné umělecké či sportovní činnosti? Tak to máte velkou šanci stát se letošní Miss Autosalon.

Pořadatelé již dvanáctého ročníku regionální výstavy osobních, užitkových a nákladních automobilů, která se uskuteční na zimním stadionu 6. a 7. září, letos připravili pro návštěvníky opravdovou lahůdku. Kromě vystoupení mnoha tanečních a hudebních skupin (např. Laura a její tygři, Michal Hrůza a další) uvidí návštěvníci volbu Miss Autosalon. „V tuto chvíli ještě uzavíráme nominace, z nichž vybereme deset finalistek. Ty pak přímo v průběhu autosalonu absolvují volné disciplíny a promenádu v plavkách. Porota pak stanoví pořadí a vybere Miss a II. a III. vícemiss. Hlasovat budou moci i návštěvníci autosalonu, kteří pomocí SMS určí Miss Sympatie,“ řekl nám k soutěži Pavel Sklenička, jeden z pořadatelů akce.

Dívky ve věku od 16 do 26 let, které by měly zájem se soutěže o hodnotné ceny zúčastnit, mohou zaslat své fotografie včetně základních informací (jméno, příjmení, věk, výška, váha, obvod pasu, hrudníku a boků + obor zájmové činnosti) na adresu: raport@raport.cz, a to nejpozději do pátku 15. srpna 2008.

Redakce

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.