Hilgertová natáčela v Roztokách

ROZTOKY. v pátek 5. srpna "zažila" slalomová trať na řece Berounce v Roztokách neobvyklý ruch. Od časných ranních hodin tu rozložil své "nádobíčko" mezinárodní filmový štáb, aby natočil reklamní spot pro pojišťovnu Uniqa.

"Filmaři hledali vodácký kanál, který by ležel v hezké přírodě. Kdosi dal producentovi tip na naši slalomovou trať. Asi třikrát se tu byli podívat a pak jsme se na natáčení domluvili," vysvětlil Jiří Holý, zástupce provozovatele kanálu - Kanoistického klubu Rakovník.

Hlavní "hvězdou" reklamního spotu byla dvojnásobná olympijská vítězka a mistryně světa, česká reprezentantka ve vodním slalomu v kategorii K1 Štěpánka Hilgertová. Ta do Roztok přijela i se svým manželem a trenérem v jedné osobě Lubošem Hilgertem. "Je to hrozný, být tady už v sedm ráno," řekla Štěpánka s úsměvem a dodala, že cestu do Roztok málem nenašli. "Připadlo mi, že silnice se strašně klikatí a je to tady samá zatáčka," konstatovala. Její přítomnost byla magnetem především pro děti z jednoho z vodáckých oddílů, které měly na roztocké trati právě výcvikový kemp. Pomocí slovenského tlumočníka udílel maďarský režisér Štěpánce pokyny, jak se před kamerou, která byla zavěšena i s kameramanem na rameni jeřábu nad kanálem, pohybovat. Kousek "slávy" připadl i na Tomáše Jaroše a Jakuba Jaroše, členy Kanoistického klubu Rakovník, kteří Štěpánce asistovali v úloze "figurantů". Třicetivteřinový spot bude vysílán nejen na televizních stanicích v České republice, ale i v zahraničí. Rozhovor, který olympijská vítězka exkluzivně poskytla našemu listu, přineseme v některém z příštích čísel.

Tomáš Bednařík

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.