Hasiči vyjeli třiadvacetkrát

RAKOVNICKO (lep). Jeden z prvních výjezdů hasičů k následkům řádění čtvrteční vichřice se ve Středočeském kraji odbyl na Rakovnicku, kdy rakovničtí hasiči odstraňovali padlé stromy v Senomatech. Ve výjezdech v různých časových intervalech pak pokračovali do půlnoci a během následujícího dne.

„Celkem bylo na Rakovnicku dvacet tři výjezdů, které se váží převážně k odstraňování padlých stromů přes silnice nebo zvednuté střešní krytiny. Dvakrát jsme zasahovali například v Sýkořici či v Novém Strašecí,“ říká mluvčí středočeských hasičů Ladislav Křivan. Přestože během víkendu vítr ustal, vyjížděli hasiči stále a je tomu tak i do dnešního dne, protože lidé neustále objevují další a další popadané stromy.

„Kromě jednoho zranění na Mladoboleslavsku je pozitivní, že se tato vichřice obešla bez zdravotních následků. Nepříjemnou situaci však zažila osádka osobního vozu u „Myší díry“, která ve čtvrtek večer uvízla mezi dvěma spadlými stromy,“ uzavírá mluvčí.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.