Falešná baronka řádila i V Rakovníku

RAKOVNÍK (lep). Možná si vzpomenete, že před poměrně krátkou dobou byla v pořadu Na vlastní oči představena falešná baronka, která se usadila v obci Valeč a jako mecenáška investovala milióny korun do jejího rozvoje. Tato Alena Thyssen-Bornemisza von Kaszon (falešné jméno, které si koupila v USA) však již byla v Německu odsouzena za podvody na tři roky a devět měsíců do vězení a nyní se ocitla v hledáčku i českých exekutorů.

Řádění podvodnice však nebyl ušetřen ani Rakovník. „Dohodil nám ji náš stálý zákazník,“ říká Pavel Hrčka z firmy Supercar PLUS „Potřebovala opravit ‚éčko‘ (mercedes třídy E), tak jsme jí ho za 70 tisíc opravili, ale ona stále neplatila. Uháněli jsme ji a ona se vymlouvala a lhala, že musí auto odvézt do pojišťovny... A pak jsme viděli reportáž v televizi Nova, že domnělá baronka je vlastně podvodnice, že už seděla za podvody a že je na ni vydaný exekuční příkaz na 60 miliónů.“ Ruch kolem falešné baronky však neustává. V pátek 20. března zde natáčel reportáž s Pavlem Hrčkou štáb cyklu Reportéři ČT. Pořad o řádění falešné baronky v Rakovníku by měl běžet za tři týdny.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.