Fabia z autosalonu skončila ve Chlumě

RAKOVNÍK. Zlatým hřebem letošního ročníku Rakovnického autosalonu, které pořádaly již podesáté Autostop a týdeník Raport, bylo losování Škody Fabia, respektive celoroční zapůjčení zbrusu nového vozidla. Štěstí, jak jsme již uvedli, se usmálo na držitele vstupenky číslo 003317. Byl jím František Pavlis ze Sýkořice, v současné době žijící ve Chlumě u Rakovníka.

"Vůbec mě nenapadlo, že bych mohl něco vyhrát. Ale volal mi známý, se kterým jsme byli na autosalonu. Že prý má smůlu, protože vyhrála vstupenka jen o číslo menší, než byla ta jeho. Já na to, že to je teda pech, a on povídá: Jenže tys šel přede mnou! Teprve pak mi to doklaplo," směje se Pavlis. Vzhledem k tomu, že vozidlo bylo určeno k zapůjčení, muselo být objednáno firmou Autostop ve speciálním režimu a dorazilo teprve ve 45. týdnu. "Nevadí, o to déle budeme jezdit," smál se Pavlis, jinak majitel vozu Opel Vectra. "Jestli si Fabii necháme, to se uvidí podle toho, jak se osvědčí," uzavřel vítěz.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.