Dva zájemci o JVS

RAKOVNÍK. Spotřební družstvo Jednota, které jak známo předběhlo město Rakovník s koupí objektu v Trávnické ulici, když nabídlo jeho majiteli 600 tisíc korun, nyní městu nabízí řešení. "Pan Mojžíš mi sdělil, že nám domek prodají za 515 tisíc korun. To je částka, za kterou jsme chtěli nemovitost koupit od majitele. Věc ale podmiňuje prodejem zastavěného pozemku pod areálem JVS na Pražské. Jde o 840 m2, za které nám nabízí 500 Kč za metr," popisuje návrh Jednoty starosta.

O městské parcely pod areálem nákupního centra u Pražské brány (JVS) se uchází také Jiří Froněk, který už v dražbě získal část areálu v minulosti patřící rodině Soukupů. Ten městu nabízí za metr 720 Kč, což je minimální cena stanovená v někdejším stanovisku městské rady. "Věc půjde do zastupitelstva, kde navrhnu, abychom se zastavěného pozemku zbavili. Nic z toho nemáme, snad bychom mohli požadovat nájem, ale i to je v tomto případě problematické," míní starosta Nejdl.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.