Drát v těle

HOŘESEDLY (peg). Třiačtyřicetiletý muž z Rakovnicka se ve středu odpoledne vážně zranil při práci na zahradě. Do nemocnice ho musel transportovat vrtulník. Muž na zahradě u rodinného domu v Hořesedlích prořezával větve ovocného stromu, kolem páté hodiny byl s prací hotov a sestupoval dolů. Uklouzla mu však noha a zřítil se na zem. Bohužel dopadl na kovový drát, který na zahradě slouží jako opora rostlin. Drát se muži zabodl do hrudi a způsobil mu velmi vážné bodné poranění.

"Ke zraněnému vyjela záchranka z Rakovníka a byl přivolán vrtulník z Prahy. Ukázalo se však, že v Praze nemůže vzlétnout, a tak po ošetření naložili zdravotníci muže do sanity. Během převozu do rakovnické nemocnice však již byl na cestě vrtulník z Plzně-Líní, proto policisté v poli naproti kněževeskému benzinolu vytyčili plochu na přistání. Vrtulník poté transportoval zraněného do fakultní nemocnice v Plzni, kde byl okamžitě operován," přibližuje mluvčí rakovnických policistů vrchní inspektor René Černý.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.