Dovařil pervitin,
přišla policie

NOVÉ STRAŠECÍ (peg). V chatě v chatové oblasti na katastru Nového Strašecí vyráběl mladý muž z Rakovnicka pervitin. Policisté ho zadrželi přímo při výrobě, a to 13. května okolo jedné hodiny v noci. „Nebyla to náhodná kontrola. Do objektu policie vnikla těsně po ukončení výroby, takže se podařilo zadržet pachatele se vším náčiním a látkami, které k výrobě používal. V tu dobu byly v chatě ještě další tři osoby. Dva mladíci a jeden muž středního věku. Dva byli z Rakovnicka, jeden z Kladenska. Jestli i oni měli s výrobou drogy co do činění, je předmětem dalšího šetření,“ přibližuje mluvčí policie René Černý.

Při zatýkání pachatele museli policisté použít donucovací prostředky. Nejprve hmaty a chvaty a poté mladému muži nasadili pouta a převezli ho na služebnu. „Přiznal, že vyrobil více než 100 gramů pervitinu. Byl umístěn do policejní cely a následně státní zástupce rozhodl o vzetí do vazby. Do vazební věznice byl eskortován 14. května,“ přibližuje mluvčí. Mladý „vařič“ je obviněn z trestného činu nedovolené výroby, držení a distribuce omamných psychotropních látek a jedů.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.