Do Krušovic přijede Fittipaldi

KRUŠOVICE (ps). Královský pivovar Krušovice navštíví legendární automobilový závodník Emmerson Fittipaldi. Setkání s vítězem závodů formule 1 v letech 1972 a 1974 se uskuteční ve středu 4. září v 10.30 hodin před starou sladovnou.

"Královský pivovar Krušovice je jedním ze sponzorů letošní série závodů A1 Grand Prix. Za organizací tohoto podniku stojí šejk Maktúm, který přišel s myšlenkou uspořádat šampionát, v němž by se nehodnotili jezdci, ale národní týmy. Mezi pětadvaceti vybranými státy je i Česká republika, která soupeří s motoristickými velmocemi, jako jsou Velká Británie, Francie, USA či Německo. Lídrem českého týmu v 2. ročníku je Tomáš Enge, vedle něj se v průběhu sezóny v národních barvách představí i závodníci Janiš, Kostka a Jan Charouz," vysvětlil Vlastimil Bradáč z Královského pivovaru krušovice.

Z celkového počtu třinácti závodů se jeden uskuteční také na brněnském okruhu, a to už příští neděli 8. října. V rámci doprovodného programu bude v Krušovicích 4. října představen závodní vůz českého týmu.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.