Distancovali se od vandalismu

RAKOVNÍK (ps). Členové skateboardového oddílu TJ Sokol se obrátili na město s dotazy na vývoj soudního sporu mezi obyvateli okolí hřiště na Střelnici a městem Rakovník.

"Přišli nám také poděkovat, že se staráme o hřiště, přestože tam byly v poslední době problémy s vandaly. Skateboardisté tvrdí, že majetek je ničen bez jejich přičinění hlavně během víkendů, v době jejich nepřítomnosti, a že mají dojem, jakoby to někdo dělal cíleně, aby poškodil jejich pověst," popisuje průběh schůzky místostarosta Luděk Štíbr. Připomenut byl i nedávný případ, kdy kdosi rozbil na hřišti několik desítek lahví a střepy tak znemožnily provoz areálu. Skateboardisté by uvítali přestěhování hřiště do jiné lokality, kde by bylo možné sportovní disciplínu dále rozvíjet. "Jeden ze členů klubu patří k české špičce, zúčastňuje se různých soutěží a klub uvažuje o provozování závodní činnosti přímo v Rakovníku," sdělil Štíbr. Místostarosta informoval o tom, že soudní spor pokračuje dalšími měřeními hluku v místě a že teprve po ukončení kauzy zazní definitivní stanovisko města k využití areálu.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.