Další podvod v nemocnici

RAKOVNÍK (peg). Policie se zabývá dalším podvodem, který se měl stát v rakovnické nemocnici. Případ se vztahuje ke konci roku 2004. Kdo stojí za podvodným podpisem, je zatím předmětem šetření.

„Před několika dny byly zahájeny úkony pro podezření ze spáchání trestného činu podvodu, jehož se mohl dopustit zatím nezjištěný zástupce Nemocnice s poliklinikou Rakovník,“ říká rakovnický policejní mluvčí René Černý. Pachatel měl svým podpisem stvrdit na interním dokladu, konkrétně průvodce k faktuře, převzetí dodávky zdravotnického materiálu. Problém je však v tom, že žádný materiál do nemocnice dodán nebyl, byť byla částka za něj uhrazena.

„Jednalo se celkem o částku 1 885 132 korun. Dodavatelem zdravotnického materiálu měla být pražská firma, vystaveny a proplaceny byly v prosinci 2004 tři faktury. Žádná konkrétní podezřelá osoba zatím v případu nefiguruje, o věci bude rozhodnuto po celkovém prošetření,“ uzavírá mluvčí.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.