Chtěl vařit pervitin

RYNHOLEC (peg). Všímavost lidí opět pomohla policii dopadnout celostátně hledaného. Čtyřicetiletý muž z Chomutova se ochomítal za Rynholcem tak, že na sebe strhnul pozornost lidí.

Jeho přítomnost raději oznámili policistům. Hlídka muže zadržela před půl třetí odpoledne. Zjistila, že po muži je vyhlášeno celostátní pátrání, proto u něj před převozem na služebnu provedla bezpečnostní prohlídku. "Muž měl u sebe zkumavku s kuličkami tmavě modré barvy a smotek papíru s červenou sypkou látkou. Přiznal, že měly posloužit k výrobě pervitinu, který chtěl vyrábět na neznámém místě s dalším mužem. Obě zjištěné látky hlídce vydal a dále odmítl o věci vypovídat," přibližuje rakovnický policejní mluvčí René Černý.

Po muži bylo vyhlášeno celostátní pátrání neboť v určený den nenastoupil na nařízenou protitoxikomanickou léčbu. Do ústavu v Beřkovicích byl proto následně eskortován. Podezřelé látky budou prozkoumány experty.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.