Chládka podpořili Šlégr a Paroubek

RAKOVNÍK. V sobotu odpoledne mohli rakovničtí občané potkat při své posvícenské procházce po náměstí držitele hokejové trojkoruny (Stanley cup, titul MS a vítěz OH – pozn. autor) Jiřího Šlégra, který v doprovodu předsedy ČSSD Jiřího Paroubka a Davida Ratha přijel podpořit rakovnického kandidáta do senátu Marcela Chládka.

Přesně hodinu po poledni se všichni vydali z parkoviště Na Váze na čestné kolečko kolem náměstí, kde debatovali s přítomnými lidmi nebo stánkaři. Nejhovornější byl v tomto směru předseda Jiří Paroubek. Po návratu na parkoviště se uskutečnila autogramiáda s Jiřím Šlégrem, které se zúčastnili i Jiří Paroubek, Marcel Chládek a David Rath.

Po skončení autogramiády se všichni přítomní, mimo Jiřího Šlégra, vystřídali u mikrofonu, kde Jiří Paroubek nabádal občany, aby přemluvili své kamarády a příbuzné k volební účasti. „Na krajské úrovni máme nejlepší program. Stejně tak náš kandidát do Senátu pan Marcel Chládek je velmi dobrý, iniciativní a člověk na svém místě. Bez vás to ale nezvládneme, aby se do Senátu prosadil. Prosím, obraťte se na své známé, rodinné příslušníky a kamarády, aby vás přišlo k volbám co nejvíce a aby ČSSD zvítězila,“ řekl Jiří Paroubek. Rozhovor s Jiřím Šlégrem a Jiřím Paroubkem přineseme v příštím vydání.

David Svoboda

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.