Čerpadlář ubránil pumpu

KOLEŠOV (peg). Statečnému čerpadláři se podařilo ubránil benzínku KM PRONA na karlovarské silnici u křižovatky na Jesenici. Jeho pracovní doba v úterý probíhala jako v ostatní dny až do desáté večer.

Někdy před 22. hodinou, kdy bylo krátce před zavíračkou, vstoupili do prodejny dva muži ve věku kolem dvaceti až pětadvaceti let. Oba byli maskováni. Muž s punčochou na hlavě byl ozbrojený velkým kuchyňským nožem a stoupl si před pult k prodavači. Druhý zůstal stát ve vstupních dveřích a byl ozbrojený pistolí, s níž na čerpadláře mířil. Muž s nožem vykřikl: "Přepadení - peníze!" Čtyřicetiletý prodavač se ale nezalekl a trefně odpověděl: "Jaké peníze?" Podařilo se mu přitom dostat blíž k pultu a zmáčknout poplašné zařízení. v tu chvíli už měl nad lupiči navrch. Oba se lekli a na poplašné zařízení zareagovali útěkem. Bez peněz a jakékoli škody zmizeli v blízkém lese. Služební pes, kterého policie na jejich stopu nasadila, dovedla policisty až na místo v lese, kde měli pachatelé s největší pravděpodobností auto, v němž uprchli. Rakovničtí kriminalisté případ šetří jako pokus o trestný čin loupeže.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.