Černá skládka uklizena

LUBNÁ. Neuplynuly ani dva dny, co byl v Raportu zveřejněn článek o černé skládce u Lubné, když se v naší redakci objevil člověk, který uznal svůj díl viny na poničení životního prostředí a divokou skládku nechal na své náklady zlikvidovat.

Protože si postoje, který dotyčný lubenský občan k nápravě záležitosti zaujal, vážíme, vyhovujeme jeho přání a jméno ponecháváme v anonymitě.

"Věděl jsem, že divoká skládka je v těch místech už minimálně dva roky. Protože jsem měl doma starý kočárek na panenky a nevěděl jsem, co s ním, tak jsem ho tam odvezl. Když jsem si v úterý přečetl váš článek, jel jsem se tam podívat a zděsil jsem se, co všechno tam ještě lidé naházeli. Ihned jsem objednal firmu, která odpad naložila na kontejner, místo vyčistila a všechno odvezla na skládku do Rynholce. Jsem rád, že to místo je dnes čisté a přeji si, aby tam nikdo už nic neházel. Je mi to upřímně líto. Potrestal jsem se sám tím, že jsem vše nechal na své náklady odklidit. Stálo mě to několik tisíc korun."

Sláva Vaic

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.