„Čachry“ za 16 miliónů

fotoRYŠÍN (ps). Policie ČR žádá o pomoc při pátrání po celostátně hledaném Jaroslavu Fafkovi (1973), bytem v Ryšíně. Na jmenovaného vydal Krajský soud v Českých Budějovicích příkaz k dodání do výkonu trestu pro trestný čin podvodu.

Toho se dopustil tím, že se ve dnech 16. – 17. 8. 1999 prokazoval padělaným občanským průkazem na jméno Václav Krška, jednatel Obchod, s.r.o., s úmyslem uvést leasingové společnosti v omyl, vylákat předmět leasingu, neuhradit jej a tím se na úkor společností obohatit. S leasingovými firmami uzavřel několik smluv a pronajal si tři osobní automobily Škoda Octavia, tři tahače Mercedes-Benz a tři nákladní valníkové návěsy. Žádnou z leasingových splátek neuhradil a následně techniku převedl na jiné osoby. Svým podvodným jednáním Jaroslav Fafek způsobil škodu ve výši nejméně 16 miliónů 941 tisíc korun. Jaroslav Fafek je 185–190?cm vysoký, hubené postavy, hnědočerné vlasy, ostříhán dohola.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.