Bojí se chodit do hospody

MUTĚJOVICE (peg). Z trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví je podezřelý čtyřiatřicetiletý muž z Rakovnicka, který ve středu 10. září večer napadl v mutějovickém hostinci muže a dívku. Oba museli být ošetřeni v nemocnici.

Incident se v hostinci odehrál okolo osmé večer. Co bylo příčinou sporu, policie neuvedla. Jeho výsledkem však byla řezná rána a lehké poranění páteře. „Čtyřiatřicetiletý útočník fyzicky napadl mladou ženu z Rakovnicka tak, že ji udeřil pěstí do hlavy. Způsobil jí tím poranění páteře, s nímž se bude léčit zhruba čtrnáct dní. Kromě ní napadl také čtyřicetiletého muže z Rakovnicka. Jemu způsobil povrchovou řeznou ránu na pravém boku o délce čtyř centimetrů. Oba zranění byli po ošetření propuštěni do domácího léčení,“ přibližuje mluvčí rakovnické policie René Černý.

Podle místních jsou podobné excesy u pachatele, který bydlí nedaleko hostince, už tradiční. „Několikrát se tu poprali. Slyšel jsem, že pořezaný je hostinský. Člověk aby se tu bál chodit do hospody,“ říká obyvatel obce, který si nepřál být jmenován.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.