Autosalon s Bílou velrybou

RAKOVNÍK. Už v sobotu 6. září bude na Zimním stadionu zahájen 12. Rakovnický autosalon. K vidění budou vozy Škoda, Hyundai, Ford, Peugeot, Nissan, Suzuki, Renault, Dacia, Fiat, Mitsubishi, Toyota a DAF. Mezi nimi celá řada horkých novinek. Jeden z největších taháků chystá firma Autostop, která je společně s Raportem pořadatelem akce.

„Chystáme evropskou premiéru vozu Hyundai Veracruz. Je to vůbec největší vyráběný Hyndui v kategorie sportovních terénních vozů,“ popisuje Radek Fišer, který nechal vozidlo přivézt z USA, neboť na evropský trh se auto začne dovážet až příští rok. Hlavními hvězdami doprovodního programu je skupina Laura a její tygři a Michal Hrůza. Interpret, který si získal posluchače mimo jiné i hity Bílá velryba nebo Zejtra mám, vystoupí v neděli od 15 hodin. K vidění budou ale i další taneční a hudební vystoupení. „Autosalon pořádáme tak, aby se návštěvníci po celé dva dny ani minutu nenudili,“ říká Pavel Sklenička, další z pořadatelů výstavy, a dodává: „V neděli se návštěvníci mohou těšit na finále Miss Autosalon, což je letos úplná novinka.“ I tentokrát se návštěvníci dočkají celé řady soutěží a slosovatelných vstupenek. V osudí jsou mimo jiné motocykl, letenky do evropských destinací a navigační systém.

Redakce

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.