Automobil v potoce

RAKOVNÍK (peg). Jako nová lávka působil automobil Peugeot 305, který skončil v pondělí odpoledne v Rakovnickém potoce. Automobil zůstal napasovaný v potoce přesně od břehu ke břehu. Ve chvíli, kdy sem z nábřeží sjel, v něm nikdo neseděl.

„Třiadvacetiletá řidička z Rakovnicka zaparkovala Peugeot před GE Money bank, zapomněla ho ale dostatečně zabrzdit, a tak se automobil po chvíli rozjel a skončil v potoce,“ říká mluvčí rakovnické policie René Černý. Žena měla tu smůlu, že před jízdou pila alkohol. Přivolaná hlídka dopravní policie jí dala dýchnout a výsledkem bylo 0,41 promile alkoholu.

„Aby se zjistilo, zda pila po, nebo před nehodou, byla za pár minut provedena další zkouška. Hodnota promile už při ní klesla na 0,3. Žena tedy alkohol požila předtím. Byla jí zakázána další jízda a hlídka jí na místě odebrala řidičský průkaz,“ doplňuje René Černý. Automobil, na němž vznikla škoda za 5000?Kč, museli z potoka vytáhnout rakovničtí hasiči.

„Jednotka automobil vytáhla za pomoci techniky na lanu zpět na silnici. Podařilo se jí to během půlhodiny. Naštěstí při nehodě z automobilu neunikly do potoka žádné provozní kapaliny,“ uzavírá Lenka Kostková, krajská mluvčí hasičů.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.