Auto čeká na Pavlise

RAKOVNÍK. Ve čtvrtek odpoledne se ve firmě Autostop předávala první část cen, které vyhráli návštěvníci Rakovnického autosalonu. Zástupce společnosti Autostop a týdeníku Raport nejprve popřáli vítězi dětské výtvarné soutěže, který si přišel pro jízdní kolo, a poté předali i skútr o obsahu 50 ccm. Škoda Fabia k ročnímu zapůjčení se zatím teprve připravuje ve výrobním závodě Škody Mladá Boleslav.

Jako první dorazil do Autostopu v doprovodu rodičů Milan Bílek, žák třetího ročníku 3. ZŠ. "Na autosalon chodíme každý rok. Maloval jsem ale teprve podruhé," řekl nám kreslíř, jehož výkres jakéhosi červeného autíčka porota vylosovala. "Já ani moc nevím, jaké auto jsem dělal, doma máme, myslím, škodovku, takže asi to byl ten náš favorit," dodal Milan na náš dotaz a pak už se chopil řídítek a celý natěšený si kolo odtlačil k domovu. "Ještě nikdy jsme nic nevyhráli, teď se to doufám prolomilo, takže budeme muset soutěžit častěji," řekl nám na rozloučenou jeho otec.

Pro další výhru, skútr značky Adams, si přišel držitel vstupenky číslo 002167 Vladimír Kinovič ze Senomat. "No já taky ještě nikdy nic nevyhrál. Motorka se hodí, původně jsem myslel, že bych ji nechal klukovi, aby mohl jezdit do školy, ale on by se prý na tom po Praze bál, tak si ji nechám pro sebe," komentoval přírůstek do rodiny Kinovič. Ten se do Autostopu dostavil rovnou s přilbou, takže požádal techniky o trochu benzínu, aby mohl výhru okamžitě otestovat při návratu do Senomat.

Také hlavní výhra, roční zapůjčení osobního vozu Škoda Fabia, už má svého adresáta. Je jím František Pavlis ze Sýkořice, držitel vstupenky číslo 003317. Také na něj již netrpělivě čeká redakční fotoaparát s diktafonem, což je jediná daň, které první cena z desátého ročníku autosalonu podléhá. Majitel vstupenky číslo 001952, která vyhrála autorádio s CD přehrávačem, se zatím nepřihlásil.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.