* Ad Regulační poplatky

Vážená paní lékárnice, předem bych Vás chtěl ve své odpovědi ujistit, že jsem nikdy nehovořil o ultimátu v té rovině, jak bylo uvedeno v tisku. Pouze jsem konstatoval, že chci dát časový prostor majitelům lékáren, aby mohli zaujmout postoj k pro ně nové informaci. Ani jsem Vás nevyzval k nevybírání poplatků, ale můžete se sami rozhodnout k placení poplatků za své klienty tak, jak to dnes již činí například lékárny v Lounech. Pan starosta v tisku prohlásil, že myšlenku vzniku krajské výdejny léků v Rakovníku nepodporuje, jelikož tím dochází k znevýhodnění soukromých lékárníků. Mně více vadí znevýhodnění prostých občanů, kteří musí platit nesmyslné tzv. regulační poplatky za položku na receptu. Možná byste mi také mohla sdělit, co je na tomto poplatku regulačního? To bychom se mohli také v brzké době dočkat třicetikorunového regulačního poplatku za to, že si chceme v potravinách koupit rohlíky.

Je zajímavé, že se ve svém dopise vůbec nezmiňujete o mém druhém požadavku, a to o zavedení lékárenské pohotovosti, aby obyvatelé našeho okresu nemuseli v případě akutní potřeby zajíždět pro léky (i volně prodejné) mimo území okresu. V závěru Vám chci sdělit, že se nebráním setkání s Vámi a může to být i za účasti novinářů a široké veřejnosti. Mimochodem, tuto možnost již hojně využila celá řada našich spoluobčanů. Pro jistotu ještě jedenou uvádí svůj kontakt: chladek.zastupitel@seznam.cz.

S pozdravem Marcel Chládek

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.