Varování kamenem na Štědrý den

KŘIVOKLÁT. Představte si, že ráno chcete odjet do práce, vyjdete před dům, kde obvykle parkujete, a nevěříte vlastním očím. Přední sklo vašeho vozu je rozbité třemi ranami kamenem; který zůstane ležet opodál. Říkáte, že nic divného? No, kdyby zrovna nebyl Štědrý den a auto nepatřilo manželce křivoklátského starosty, tak bychom vám možná dali za pravdu.

„Bydlíme v poklidné části Křivoklátu – Amalín. Oba vozy parkujeme léta na stejném místě a nikdy se nic nestalo. I když bylo úmyslně poškozeno auto mé manželky, beru si to jako vzkaz pro sebe,“ kroutí nad činem hlavou starosta Zdeněk Vajc.

Do vedení Křivoklátu byl zvolen po podzimních volbách. Sám říká, že největší počet voličských hlasů získal proto, že prosazuje změnu plánované tlakové kanalizace v obci za mnohem jednodušší a pro občany lacinější způsob spádového odpadu. Současný starosta žije na Křivoklátu desítky let, ale s místními lidmi před svým zvolením do styku přišel jen málo; pracoval totiž v Praze jako stavební inženýr.

„Nemám důvod si myslet, že rozbité auto nesouvisí s mým příchodem na místo starosty a se změnou plánované kanalizace pro Křivoklát. Pokud je toto ‚nový způsob komunikace‘, respektive ‚vzkaz pro mě‘, nechť si každý udělá na takové jednání svůj názor,“ uzavírá Zdeněk Vajc. Rozbití autoskla šetří policie.

Sláva Vaic

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.