Kachny má na celý rok

ZAVIDOV (ps). Kdyby chtěl pachatel sníst kořist sám, musel by péct kachny denně po celý rok. Policisté z obvodního oddělení Jesenice totiž vyšetřují krádež 350 kachen, které údajně zmizely z farmy v Zavidově.

Za zmizením drůbeže je neznámý pachatel, který škodu napáchal v době od 23. března do 8. května. Poškozené společnosti vznikla škoda ve výši okolo 40 tisíc korun. Jak jsme dále zjistili, na místě nebyly znatelné žádné stopy po násilném vniknutí do areálu. Po vyslechnutí oznamovatele vyšlo najevo, že nedokáže říct, zda drůbež skutečně někdo odcizil, nebo zda nemůže jít o chybu v evidenci. Na farmě je totiž chováno na desetisíce kusů a před časem zde také došlo k velké obměně pracovníků.

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.