Hospodský na zimáku skončil

RAKOVNÍK (ps). Zhruba před dvěma roky jsme informovali o změně hostinského na zimním stadionu. Pohostinství tehdy začal provozovat Petr Vlček z Lužné. „Chtěl bych si hospodu hýčkat a zůstat tu už do důchodu,“ řekl nám tehdy. Jak jsme ale zjistili, jeho záměr se mu nakonec naplnit nepodařilo. Po dvou letech nedobrovolně odchází.

„Snažil jsem se. Pivo jsem měl, myslím, vždycky dobré a podle ohlasů u mě lidem chutnalo. Přesto jsem dostal od pana předsedy HC výpověď. Takže 30. dubna jsme spolupráci ukončili a přijdou se podívat noví zájemci, kteří mají také Špejchar,“ uvedl Petr Vlček.

Podle předsedy HC Jaroslava Gebharta měli hosté připomínky hlavně k nedostatečné rychlosti obsluhy. „Sledovali jsme, že nám klesá počet strávníků, proto jsme se rozhodli dát možnost někomu jinému. Ani jsme nemuseli vypisovat nabídku, nějak se to samo rozkřiklo, takže v tuto chvíli budeme vybírat ze dvou zájemců,“ popisuje předseda. Od 1. května je hospoda zavřená, znovu otevřít by se měla podle možností nového provozovatele do měsíce.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.