Řidič střet nepřežil

RUDA (slv). Ostrá pravotočivá zatáčka u rybníku Kraclák (z Rakovníka směrem na Rudu) si v kombinaci s podzimním počasím vybrala svoji daň. „V pondělí zde krátce před desátou hodinou projížděl osobní automobil. Jeho řidič nepřizpůsobil rychlost na mokré vozovce a vjel do protisměru. Zde se čelně střetl s nákladní soupravou na dřevo a obě vozidla skončila v levém příkopu. Řidič osobního vozu následky střetu nepřežil,“ informovala nás mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.

Vzhledem k vyšetřování rakovnickými kriminalisty bylo místo tragické nehody skoro na tři hodiny uzavřeno. Řidič soupravy byl na místě podroben dechové zkoušce, která byla negativní. Osobní vozidlo bude převezeno k přezkoumání technického stavu.

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.