Lékařský posudek oddálil rozsudek

RAKOVNÍK. Ani ve čtvrtek 26. října nepadl rozsudek v kauze bývalého strážníka Městské policie Josefa P. Státní zástupce ho viní z údajného podvodu, kterého se měl strážník dopustit tím, že předložil zaměstnavateli rozhodnutí o dočasné pracovní neschopnosti, jež byla následkem zranění při služebním zásahu 21. 4. 2013 v Kohibaru v Trojanově ulici v Rakovníku. Na to konto mu Česká pojišťovna vyplatila pojistné ve výši 317 920 Kč. Podle obžaloby se ale prokázalo, že si Josef P. zranění ramene přivodil sám mimo pracovní dobu. Navíc se pokusil vymáhat částku 360 tisíc korun jako vyrovnání hodnoty bodů bolestného, která se mezitím navýšila. Proto se k líčení připojila s nárokem na náhradu škody i Česká pojišťovna.

Více najdete v tištěném vydání týdeníku Raport.

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.