Vrtulník opět na houbách

MŠEC (bed). Tak dlouho hledaly houby, až se samy staly předmětem pátrání. Minulý týden jsme informovali o úspěšném nalezení 89leté houbařky, která se ztratila u Roztok a byla zachráněna za pomoci policejní helikoptéry. Neuplynul ani týden a vrtulník letěl pátrat do místních hvozdů znovu.

„V neděli 1. října krátce po 13. hodině oznámil policii 74letý muž, že pohřešuje manželku. V deset hodin dopoledne přijeli na houby ke Mšeci a každý šel hledat jiným směrem. Když se muž vrátil v poledne k autu, čekal na ženu, která u sebe neměla mobilní telefon, asi hodinu. Když se stále nevracela, požádal o pomoc policii,“ popisuje mluvčí rakovnických policistů Michaela Richterová.

Na místo ihned vyrazili kolegové z Nového Strašecí, Rakovníka a Kladenska. Přivolán byl i psovod se psem, dobrovolní hasiči ze Mšece, Plchova, Jedomělic a Srbče a vrtulník s termovizí. Ti všichni pročesávali les metr po metru, ale marně.

„Jedenáct minut po čtrnácté hodině zazvonil oznamovateli mobil. Volala ztracená manželka, už z tepla domova. Pověděla mu, že se v lese ztratila. Když vyšla na silnici, jel kolem soused z Kladenska, který ji odvezl domů,“ pokračuje Michaela Richterová.

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.