Chládek do businessu?

PRAHA. Zprávu, že bývalý ministr školství, senátor a náměstek středočeského hejtmana Marcel Chládek už nepracuje na FAČR (Fotbalová asociace ČR), jsme uplynulý týden zaznamenali v Lidových novinách.

Politik, který svoji kariéru odstartoval v Rakovníku jako městský zastupitel, na FAČR pracoval ve funkci generálního manažera státních reprezentací a fotbalových akademií, kam odešel po té, co jej premiér Sobotka odvolal z funkce ministra školství. To samé ministerstvo má nyní problém s údajnými manipulacemi s dotacemi do sportu, kvůli kterým je mimo jiné vyšetřován někdejší šéf FAČR Miloslav Pelta. O tom, že by k machinacím s dotacemi docházelo už za Chládkova vedení ministerstva, se zatím nehovoří. Podle informací LN po odchodu z FAČR exministr nyní „zvažuje směřování své další kariéry do soukromého businessu“.

Připomínáme, že Marcel Chládek je poměrně čerstvým předsedou SPO (Strany práv občanů) Středočeského kraje, kam zamířil z ČSSD.

Sláva Vaic

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.