S flaškou vodky za volant

RAKOVNÍK. Je až neuvěřitelné, že si někdo sedne za volant, když předtím vypije láhev tvrdého alkoholu. Stalo se to v pondělí 8. května v Rakovníku, když jedenadvacetiletý muž lotyšské národnosti řídil kolem 17. hodiny osobní automobil Škoda Felicie s plzeňskou SPZ ulicí S.K. Neumanna poté, co zkonzumoval flašku vodky. To se samozřejmě na jeho jízdě muselo projevit: při jízdě od centra směrem k Bulovně sjel na levou krajnici, narazil do sloupu veřejného osvětlení a posléze i do oplocení přilehlého pozemku, přičemž vozidlo, sloup i plot poškodil. Po příjezdu dopravní policie nebyl řidič schopen předložit mužům zákona řidičský průkaz. Ukázalo se, že ho nikdy nevlastnil. Lotyš se podrobil dechové zkoušce a nadýchal 2,49 promile. Opakovaná zkouška po pěti minutách ukázala 2,30 promile. Opilec byl zadržen a je stíhán za spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Při nehodě nedošlo k žádnému zranění, po silnici naštěstí nikdo nešel. Škoda na automobilu byla vyčíslena na 5 tisíc korun, na stožáru osvětlení 20 tisíc a na oplocení a vratech 30 tisíc, celkem 55 tisíc korun.

Více najdete v tištěném vydání týdeníku Raport.

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.