Rezidentské parkování? Ne!

RAKOVNÍK. Že jsou v Rakovníku lokality, kde s velkým problémem zaparkujete před domem, kde zrovna bydlíte, není tajemstvím. Nad touto situací nedávno došla trpělivost občanům Ottovy, Jiráskovy a Krinitovy ulice. Na město zaslali petici, ve které žádají zřízení parkovacích zón pro rezidenty. Městská rada jejich požadavky zamítla.

„Petice občanů byla na MěÚ doručena koncem března a podepsalo ji 169 osob. Při schvalování zprávy vzali radní v úvahu i fotografie z místa, které pořídila MP Rakovník v různých dnech a časech a které prokazovaly, že situace v této lokalitě není horší, než v jiných místch, jako např. na Bendovce. Rozhodnutí nezřizovat rezidentní zónu bylo radou města schváleno jednomyslně,“ uvedla tisková mluvčí města Alida Štulajterová.

Podle našich informací pisatelé petice poukazují na to, že nejvíc parkovacích míst v lokalitě obsazují dodavatelské firmy pracující pro podnik Rakona.

Sláva Vaic

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.