Dealeři zadrženi

RAKOVNÍK. V sítích rakovnických policistů uvízli dva dealeři, kteří distribuovali drogy na území okresu Rakovník. Na oba dva již byla uvalena vazba.

Začátkem května zadrželi kriminalisté šestačtyřicetiletého muže, který na Rakovnicku za úplatu distribuoval pervitin několika osobám. Zároveň byla zadržena i jedenatřicetiletá recidivistka, která je podezřelá ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropnímu látkami a jedy.

Ze stejného zločinu kriminalisté obvinili 5. května i zmíněného muže, za což může být potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let. „Ženě hrozí vyšší trest odnětí svobody na dvě léta až deset let, a to z toho důvodu, že byla za stejný zločin v posledních třech letech již odsouzena nebo potrestána,“ vysvětluje tisková mluvčí rakovnických policistů Michaela Richterová. Oba dealeři byli v hledáčku policie už od ledna letošního roku.

Tomáš Bednařík

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.