10. Coombal: Deset yearů, deset knírů

RAKOVNÍK. Kníratý hudební festival se letos koná už podesáté. Od jeho zahájení v areálu luženského fotbalového hřiště nás dělí necelé dva měsíce a právě v těchto dnech začíná předprodej vstupenek.

Nejvyšší čas říct si něco o kapelách a celkovém duchu akce. Vše podstatné prozradí Michal Ortcykr, jeden z trojice hlavních pořadatelů.

Deset let, to už je slušná historie. K čemu vás ta desítka vybičovala?

Pravdou je, že desátý ročník nás motivoval k tomu, abychom tenhle Coombal udělali v něčem výjimečný. Takže, s radostí oznamujeme, že se letos můžete těšit na dvoudenní, nabitý maraton, který potrvá od pátku 14. července do neděle šestnáctého. V pátek začínáme v šest večer, v sobotu se hudba rozezní v poledne. Oba dva dny se bude hrát až do půl třetí do rána. V pátek se bude hrát jen na hlavním pódiu – Bakalář stage, v sobotu se pak pojede tradičně i na CBCNET.cz stage.

Dokončení na str. 10

Anketa
Město Rakovník uvažuje o výstavbě nové sportovní haly vedle hřiště na Zátiší. Část veřejnosti se ale domnívá, že by bylo vhodnější převzít do majetku halu TJ TZ a následně investovat do jejího rozšíření, prodloužení a celkové rekonstrukce. Co si o tom myslíte?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.