Slavnosti pivovaru a den otevřených dveří 23. srpna

V Krušovicích zahrají Chinaski

KRUŠOVICE (ps). Příznivci dobré muziky, kvalitní zábavy a milovníci krušovického piva se dočkali. Oblíbené Slavnosti pivovaru Krušovice se uskuteční i letos, jen o dva měsíce později. V kalendáři prázdninových akcí si můžete vyznačit tučným písmem sobotu 23. srpna. Začíná se v pravé poledne a vstupné se jako obvykle neplatí.

Hudební program se uskuteční na dvou pódiích. Na velkém odstartuje od 14 hodin koncert skupiny Tam Tam Orchestra, od 15.30 zahraje Nebe, od 17.10 Lake Malawi, od 18.40 skupina Portless. Ve 20.20 se na pódiu objeví Marek Ztracený. Vrcholem celého večera se stane vystoupení populární skupiny Chinaski. Na úplný závěr se všichni mohou těšit na ohňostroj. Jako každoročně se budou konat i exkurze do výrobních prostor pivovaru. Prodávat se bude celé portfolio krušovických piv včetně oblíbeného Pšeničného, stejně jako v předchozích letech za výhodnou cenu. Po zkušenostech z minula mohou návštěvníci letos opět k cestě do pivovaru využít bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravu z Rakovníku a Nového Strašecí.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.