Pátral i vrtulník

LUŽNÁ (peg). Pozemní hlídky policistů a hasičů a vrtulník pátraly ve čtvrtek vpodvečer po ženě z Kladenska. Žena přijela vlakem do Lužné a vyrazila do lesů kolem Louštína na houby. Když se nevrátila domů slíbeným spojem a nezvedala mobilní telefon, začal se manžel strachovat o její zdraví a zkontaktoval policii.

„Žena má silnou cukrovku, proto se obával, jestli se jí neudělalo v lese nevolno. K nějaké zdravotní komplikaci u hledané zřejmě došlo, protože se později ukázalo, že v lese usnula a to tak silně, že neslyšela vyzvánění mobilu. Když se vzbudila a viděla nepřijaté hovory, manžela zkontaktovala a pátrání bylo odvoláno,“ říká Jiří Šiler, vedoucí rakovnické policie. V poslední době pátrá rakovnická policie po ztracených osobách velmi často, proto apeluje na všechny, kteří se vydávají do lesů na výlety a sběry lesních plodů, aby s sebou nosili nabité mobilní telefony.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.