Těší se na stovku

NOVÉ STRAŠECÍ (lep). Začátkem roku se v Domově seniorů v Novém Strašecí uskutečnila oslava narozenin nejstaršího obyvatele domova a současně druhého nejstaršího občana Nového Strašecí. Tím je pan Bohumil Hodan, který oslavil své devadesáté sedmé narozeniny.

Velmi pozitivní je, že se tohoto významného jubilea dožil v dobré zdravotní i psychické kondici. O tom ostatně svědčí fakt, že pomohl i s přípravou malého občerstvení a také si velmi rád zatančil se všemi přítomnými ženami. Neubránil se ani zpěvu, společně s Kazimírem Wachtelm a jeho klávesami si dal pásmo lidových písniček.

Jubilantovi popřála k narozeninám nejen ředitelka domova seniorů Miluše Jůnová, ale i starosta Karel Filip a místostarostka Libuše Vosátková. Během oslavy Bohumil Hodan všem přítomným slíbil, že je určitě pozve na oslavu svých stých narozenin. Pro úplnost ještě dodáváme, že nejstarší obyvatelkou Nového Strašecí je Žofie Šimáková (nar. 14. 5. 1916).

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.