Primářem porodnice Poláček

RAKOVNÍK. Od 1. ledna letošního roku má gynekologicko-porodnické oddělení Masarykovy nemocnice v Rakovníku nového primáře. Po odcházejícím doktoru Chodovi se stal přednostou oddělení MUDr. Radek Poláček.

„Poté, kdy jsem se s primářem Chodem dohodl, že z věkových důvodů skončí k poslednímu prosinci, musel jsem najít nového primáře. Měl jsem několik tipů a z možných kandidátů jsem si nakonec vybral doktora Radka Poláčka, který k nám přichází z Kladna. Tam působil jako lékař jak v oblasti porodnictví, tak v oblasti gynekologie. K Rakovníku má vztah, protože vypomáhá ve zdejší gynekologické ordinaci doktora Jiřího Pertla, takže rakovnickou klientelu zná,“ uvedl jednatel Masarykovy nemocnice Jaromír Bureš.

Podle jeho slov není Radek Poláček prvním primářem, který bude vykonávat zodpovědnou funkci přednosty oddělení v poměrně mladém věku. „Věřím, že naváže na velmi dobrou práci primáře Choda a vnese na oddělení nějaké novinky. Jsem přesvědčený o tom, že naše spolupráce bude ku prospěchu jak nemocnice, tak pacientek,“ dodal jednatel.

Tomáš Bednařík

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.