Muže hledal i vrtulník

RAKOVNICKO. Několik hodin pátrali policisté po 57letém muži, který se zranil v potoce u Krčeláku. Byl povolán i vrtulník. Muž se nakonec objevil sám, kvůli zranění si nic nepamatoval.

„Ke zranění muže z Rakovníka došlo v místech zvaných Krčelák. Šel se svou čtrnáctiletou vnučkou z návštěvy a při přecházení brodu Jalového potoka upadl, poranil se na hlavě a upadl do bezvědomí. Vnučka vzala mobilní telefon a běžela do chaty, kde byli předtím na návštěvě,“ říká policejní mluvčí Lenka Uriánková.

Když se dívka společně se známými k místu, kde se její děda zranil, vrátila, zraněný muž už tam nebyl. Pátrali po něm v blízkém okolí, ale nenašli ho. Proto kontaktovali policii. „Oznámení jsme přijali kolem půl sedmé večer. Na místo se ihned dostavili policisté z obvodních oddělení Rakovník a Nové Strašecí, z dopravního inspektorátu, rakovničtí strážníci, psovod, hlídka cizinecké policie a pohotovostně eskortní oddělení. Provedli propátrání Bulovny, Zátiší, prověrku u kamarádů, chat v okolí a bližší okolí Jalového potoka, kde byl muž spatřen naposledy. Dále byl na místo povolán vrtulník, který propátral přilehlé okolí,“ popisuje mluvčí.

Pátrací akce probíhala až do nočních hodin, byla ale bezvýsledná. Nakonec se zraněný muž objevil sám. Kolem půl třetí ráno přišel do chaty. Co se stalo, si nepamatoval. Věděl jen to, že šel se svojí vnučkou a pak se probral na poli. Muži byla přivolána záchranka, která ho převezla do nemocnice.

Markéta Hartlová

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.