Auto srazil vlak

PŠOVLKY (peg). Obrovské štěstí měl v pátek odpoledne 63letý řidič z Rakovnicka. Jeho automobil se srazil s vlakem, přesto se nehoda obešla bez zranění. „Stala se krátce před osmnáctou hodinou na železničním přejezdu v Pšovlkách. Muž řídil Citroën Saxo ve směru od Řeřich na Pšovlky. Jak později vypověděl, zastavil před přejezdem na značce stop, ale kvůli přerostlému porostu neviděl na trať a navíc byl oslněn sluncem. Protože údajně neslyšel ani žádné zvukové znamení, rozjel se do kolejiště. Náhle zleva uslyšel houkání přijíždějícího vlaku, a tak prudce zabrzdil,“ popisuje Ladislav Heller, vedoucí dopravního inspektorátu.

Byl už ale příliš blízko kolejí, a tak brzdící vlak narazil pravou přední částí do levé přední části Citroënu. Náraz auto odmrštil vpravo na silnici. „Ve vlaku, který jel z Jesenice, cestovalo třináct lidí, zraněn ale nebyl nikdo. I řidič automobilu vyvázl bez zranění. Při nehodě vznikla škoda za 40 tisíc korun,“ uzavírá Ladislav Heller.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.