Rekordní exkurze

KRUŠOVICE (ps). Nádvoří krušovického pivovaru připomínalo na konci roku záchytné parkoviště autobusů. Dle očekávání tak padl absolutní návštěvnický rekord. Za rekordní dosud Krušovičtí považovali rok 2007, kdy přivítali 45 016 návštěvníků. Loňský rok ale předčil všechna očekávání. Od začátku ledna do konce prosince 2012 přišlo na exkurzi do výrobních prostor pivovaru 50 369 turistů. Přesto v Krušovicích nespí na vavřínech a na letošní sezónu chystají rozšíření nabídky exkurzí i dalších služeb. Již v lednu odstartují speciální kurzy, které se budou se týkat historie pití piva, jeho vaření, čepování i servírování.

„Krušovické kurzy pivních znalců jsou určené všem, kteří se chtějí o pivu dozvědět co nejvíce. Budou se realizovat ve dvou podobách. Oba kurzy startují v lednu a budou se konat dvakrát do měsíce vždy o sobotách. Absolventi získají certifikáty krušovického sládka a výpravou publikaci,“ vysvětluje Josef Helebrant, který se v pivovaru zabývá právě exkurzemi.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.