Kvůli sněhu 20 výjezdů

RAKOVNICKO (peg). Hasiči a policisté z dopravního inspektorátu se během čtvrtka prakticky nezastavili. Kvůli sněhové nadílce měli hasiči na Rakovnicku téměř dvacet výjezdů. „Jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů likvidovaly popadané, ulámané nebo nakloněné stromy nad komunikací. Jednalo se například o místa v okolí Oráčova, Jesenice, Pochvalova (zde spadl strom do drátů vysokého napětí), Srbče, Lužné nebo ve směru na Křivoklát. Kromě toho pomáhaly i řidičům aut. Například v úseku z Rakovníka na Kněževes nemohlo nákladní auto vyjet klouzající úsek,“ říká mluvčí Lenka Kostková. Hasiči zasahovali i u vážných nehod u Zavidova a Řevničova. V obou případech museli vyprostit z havarovaných aut zraněné osoby.

„Nehodáři byli na nohou celý den. Je tomu tak každoročně při prvním sněhu, než si řidiči opět zvyknou, že na sněhu a námraze musejí jezdit opatrněji. A problémy jsou samozřejmě i s kamiony, i tentokráte jich několik skončilo na boku v příkopu,“ dodává Ladislav Heller, vedoucí dopravního inspektorátu.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.