Karlovarka je už naředěná

KRUPÁ. Více než měsíc je sveden provoz se silnice R6 do ulic Rakovníka. Důvodem je stavba nového mostu blízko železničního přejezdu u Krupé a oprava asi 1,5 km dlouhého úseku silnice od křižovatky na Kněževes po odbočku na Chrášťany. Ve čtvrtek 18. října byl opravený úsek zpřístupněn pro osobní vozidla (do 15 t).

„Znamená to, že v obou směrech mohou nyní osobní vozidla objíždět úsek, kde se staví nový most, i přes Krupou, Mutějovice a Nesuchyni. Podobně i přes Lišany, Olešnou (tady je omezení jen do 9 tun) a Chrášťany,“ upozornil Karel Sedláček z rakovnického odboru dopravy.

V uplynulém týdnu jsme zjišťovali, jak to s budováním nového mostu vypadá. Během kontrolního dne jsme zde zastihli zástupce investora Vladimíra Skorkovského. „Včera nám tu ukradli připravenou armaturu odhadem za 20 tisíc korun. To nás teď trochu zdržuje, ale termín předání 23. listopadu rozhodně dodržíme,“ slíbil zástupce ŘSD.

Provoz na objízdné trase přes Rakovník je nyní „naředěn“, ale na nových objízdných trasách karlovarky se kromě osobních vozů objevují i neukáznění řidiči kamionů. „Děláme tu pravidelné kontroly. Občas to sem některý kamion stočí, ale jsou to spíš výjimky. Při nedávné čtyřhodinové kontrole se v úseku objevily jen dva kamiony,“ doplnil šéf rakovnické dopravní policie Ladislav Heller.

Sláva Vaic

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.