Zájem Scolarestu trvá

RAKOVNÍK. Společnost Scolarest, která provozuje školní jídelnu pro 1. a 2. základní školu v Rakovníku, nabídla rozšíření služeb pro mateřské školy a jídelnu na 3. základní škole. Hned, jak se nabídka objevila na jednání rady, vznikla petice, která požaduje zachování stávajícího systému vyvařování. Městská rada přesto pověřila komisi, aby nabídku posoudila. Komise poté požádala o upřesnění záměru. „Požadovali jsme informace do 30. září. Nic jsme neobdrželi, firma již zřejmě nemá zájem,“ uvedl člen komise Marek Pavlík.

Obchodní ředitel Scolarestu Ondřej Čermák má ale jiný názor. „Je pravdou, že jsme obdrželi žádost o upřesnění nabídky. Pracujeme na ní, ale potřebujeme více času. Odevzdáme ji do konce října. Od záměru jsme neodstoupili, i když nás překvapilo, co se kolem naší nabídky v Rakovníku děje. Obecně mohu říci, že vždy záleží na tom, co si od nás klient objedná. Můžeme dát samozřejmě nějaká doporučení, ale nikdy nic nikomu nenutíme,“ uzavírá obchodní ředitel.

Pavel Sklenička

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.