Hledají se jednatelé

NOVÉ STRAŠECÍ (lep). Vzhledem k tomu, že v březnu loňského roku byli jmenováni noví jednatelé Technických služeb Nové Strašecí (TSNS) bez výběrového řízení a současně byla deklarována dočasnost tohoto rozhodnutí, byla na posledním jednání zastupitelstva města informována veřejnost, že výběrové řízení na funkci jednatele TS NS proběhne do konce roku.

Hlavní činností strašeckých technických služeb je údržba a čištění komunikací, správa veřejného osvětlení, péče o zeleň, provozování kanalizační sítě, provozování ČOV, odpadové hospodářství, dodávky tepla, provádění a údržba staveb. Proto by měl mít zájemce o funkci jednatele minimálně středoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru, nejméně tříletou praxi v organizační a řídící činnosti a rámcovou znalost legislativy na úseku obchodního, občanského a pracovního práva. Termín pro podání přihlášky je 31. října. Noví jednatelé by měli na místo nastoupit 1. ledna 2013.

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.