Územní plán s občany

NOVÉ STRAŠECÍ. Vzhledem k tomu, že stávající územní plán Nového Strašecí přestane platit na konci roku 2015, rozhodlo březnové zastupitelstvo města o zpracování plánu nového. Vedení města se také rozhodlo umožnit občanům a majitelům nemovitostí, aby na městský úřad předali své požadavky či podněty, které by do něho chtěli zapracovat. Od 3. září si proto mohou občané Nového Strašecí vyzvednout v podatelně úřadu formulář na své návrhy.

Na odevzdání vyplněných formulářů stanovilo vedení města dvouměsíční termín. Do podatelny úřadu by proto měly být doručeny nejpozději do konce října. Všechny došlé podněty budou poté předány k posouzení pořizovateli územního plánu i projektantovi. „Koncem roku pak bude oficiálně zahájeno vlastní pořizování nového plánu. Občané pochopitelně budou mít možnost dále se k němu vyjadřovat i v průběhu zpracovávání, a to při veřejném projednávání zadání územního plánu a při jeho návrhu,“ uzavírá starosta Karel Filip.

Lenka Pelcová

Anketa
Co říkáte novému parkovacímu systému na Husově náměstí, který město spustí od 1. 8.?
Katalog služeb

RAPORT.CZ
TYDENIK PRO RAKOVNICKO A NOVOSTRASECKO

Prezentace spadá do kategorie Úspěšný web

© Copyright 2009 Týdeník Raport - všechna práva vyhrazena


Bez písemného svolení vydavatele je zakázáno jakékoli užití částí nebo celku díla, zejména rozmnožování a šíření jakýmkoli způsobem,
mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce.